Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Molimo Predstavite Se

Ići dole 
+23
djuradj.umkovic2@gmail.co
micazr
šone
Joja
wom griffith
baxton
mladenbp
vlada nish
ivan610988
Dejo
ZvonaHR
Dorel
bećar
>Stari Golubar<
Ghandi_bl
srpskelegende
kiraj
Goran Krilas
dudo
marconi
Zore
aca81
Admin
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
srpskelegende
Moderator
Moderator
srpskelegende


Broj poruka : 1304
Datum upisa : 05.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banatsko Novo Selo

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyUto Mar 08, 2011 12:39 pm

Pozdrav mladene drgo mi je daste se uclanili mi smo i prijateljski sajt .
Nazad na vrh Ići dole
baxton
Neznanac
Neznanac



Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.03.2011
Godina : 58
Lokacija : Surčin

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav svima   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyČet Mar 10, 2011 7:22 pm

Ja sam Branislav, a korisničko ime ovde mi je Baxton. Radim kao asistent na Poljoprivrednom fakultetu u Zemunu, držim vežbe iz predmeza Zdravstvena zaštita domaćih i gajenih životinja na odseku za Zootehniku. Za sada toliko, svraćaću povremeno da vidim šta se dešava i ako mogu da pomognem. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
srpskelegende
Moderator
Moderator
srpskelegende


Broj poruka : 1304
Datum upisa : 05.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banatsko Novo Selo

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyČet Mar 10, 2011 7:44 pm

Pozdrav i normalno da mozete da nam pomognete.
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: POZDRAV   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyNed Mar 13, 2011 5:04 pm

Od pre nekoliko dana sam i ja clan ovog foruma, registrovan sam pod imenom" WOM GRIFFITH", iz Kule sam, volim ribolov, gajim Nemacke dvocube dobosare i pse rase Nemacki ovcar, pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
srpskelegende
Moderator
Moderator
srpskelegende


Broj poruka : 1304
Datum upisa : 05.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banatsko Novo Selo

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyNed Mar 13, 2011 5:11 pm

Hvala za registraciju nadamo se i vasim tekstovima i prestavljanju kucnih ljubimaca.
Nazad na vrh Ići dole
Joja
Neznanac
Neznanac
Joja


Broj poruka : 32
Datum upisa : 19.02.2011

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 9:26 pm

Pozdrav drustvo i svako dobro.Zovem se Dejan,i osim sto sam strastveni pecaros bavim se i kinologijom.Momentalno drzim civave ali sam dugo godina gajio Pitbull-ove.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyUto Mar 29, 2011 11:11 pm

Pozdrav forumašima.Evo red je da se i ja predstavim,zovem se Nenad i dolazim iz Republike Srpske(Gradiška).Golubarstvom se bavim od malena to jest preko 25 godina.Odgajao sam mnoge rase,ali sada već godinama drugujem sa gušanima i to Norvič gušanima.Godinama sakupljam i materijal vezan za odgoj golubova ali i ostalih sitnih životinja.Čovjek uči dok je živ.Još jednom pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
micazr
Neznanac
Neznanac



Broj poruka : 24
Datum upisa : 09.04.2011

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptySub Apr 09, 2011 8:27 pm

Pozdrav za sve zovem se Igor iz Zrenjanina sam a kinologijom se bavim nesto vise od 15 godina..
Trenutno imamo vise rasa pasa i registrovanu odgajivacnicu "Little Bridge".
Nazad na vrh Ići dole
djuradj.umkovic2@gmail.co
Neznanac
Neznanac



Broj poruka : 11
Datum upisa : 13.04.2011
Lokacija : Ruma

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 7:35 pm

Pozdrav svima zovem se Djuradj iz Rume sam i drzim kunice. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Volim Konje
Neznanac
Neznanac
Volim Konje


Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.04.2011
Godina : 65
Lokacija : okolina Čakovca,Hr.

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptySre Apr 20, 2011 12:45 pm

Very Happy ,

Lepi pozdrav svima!

Zovem se Wilma i beograđanka sam rodom,ali zadnjih 11 godina živim u hrvatskoj u okolini Čakovca na malenoj farmici sa dva konja,ćetri koze,jednim jarcem,4 psa,6 maćaka..ima i peradi,kunića ukrasnih... i par vjetnamskih svinja! Embarassed ...

Poljoprivredom se bavim tek toliko da moju živad nahranim,seno,zob...

Svim životinjama koje imam sam pružila dom i "zadnju šansu" kada su ih se hteli rešiti,sve sam ih udomila i sada,već evo 11 godina ne mogu bez njih Wink ...jer je ljubav u pitanju!

Za sada toliko,a koliko sebe poznajem...biće me ćesto pa možda i prećesto ovde. Embarassed

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
pansion za pse
Neznanac
Neznanac
pansion za pse


Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 48
Lokacija : beograd

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: pozzz svimaa   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 10:43 pm

Zovem se Natasa Vujovic iz bgd, obozaaaavam pse, imam sibirskog samojeda Bellu ... Posto je mojoj Belli bilo cesto dosadno ,bez pseceg drustva,a imam dosta prostora ,lepo dvoriste prazan stan u prizemlju kuce.. resila sam da organizujem jedan pansioncic za pse .... Eto toliko od mene za pocetak..
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Neznanac
Neznanac
Dragan


Broj poruka : 22
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 56
Lokacija : Kumanovo--Makedonija

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyPet Jul 08, 2011 4:33 pm

Zdravo ja sam novi clan registrovan pod imenom Dragan inace sam iz Kumanova- Makedonija
Hobi mi je lov, od kerova imam trobojca. Otvori temu lov na divlju svinju Kumanovo -Makedonija.
Po struci sam veterinarni tehnicar. Forum vam je odlican! pozdrav. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaca&B
Neznanac
Neznanac



Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.08.2012

Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 EmptyPet Avg 03, 2012 10:37 pm

Pozdrav svima,ja sam Kaća,lepše mi tako nego Katarina,vlasnica sam jednog zlatnog retrivera.Živim u Srbiju,u Gornji Milanovac. Very Happy Very Happy Laughing
Mali grad,ali sa dosta pasa. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Molimo Predstavite Se   Molimo Predstavite Se - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Molimo Predstavite Se
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dobrodosli :: Ideje, kritike, pohvale..-
Skoči na: