Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR

Ići dole 
+3
šone
neso.s
wom griffith
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2012 1:46 pm

hmmm Question ..iskreno to je jako lepo s tvoje strane što uopšte i nudiš tako neku opciju, mnogi ne bi..
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2012 6:14 pm

Da u Hrvatsku je dozvoljeno donijeti 5 ptica po osobi,uz urednu dokumentaciju,eee problemi nastaju na ostalim granicama,ma Stevane pogledaj malo nešto i za našu dušu,i cijene naravno,ja i Berk zadovoljni Wink Wink .
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyUto Jan 03, 2012 8:40 pm

Ma, mislicu ja na Vas sigurno, a sto se tice neke dokumentacije ja nista od toga nisam u mogucnosti pribaviti, sta bude neka bude ja iz te koze ne mogu pobeci.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySre Jan 04, 2012 9:42 am

biće slika to je sigurno Wink
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySre Jan 04, 2012 10:15 am

To je sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySre Jan 04, 2012 6:44 pm

Pozdrav,pa čini mi se da se na takvim berzama izdaju potvrde o zdravstvenom stanju ptice koja se kupi,to jest da su prisutni veterinari koje te potvde izdavaju,naravno ti im to platiš,kažem tako sam čuo,bar je tako u Monoru.E sad za ovo naše područje ja sam više za varijantu,dobro poznatu većini odgajivača.... Wink Wink .
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySre Jan 04, 2012 7:18 pm

Ni sam nisi svestan koliko bi voleo da je to tako kako ti kazes, a za one drge metode, moracemo ih isprobati Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyČet Jan 05, 2012 9:48 am

good morning my friends Smile ..da vam kažem da se i meni pruža šansa da odem u Sekesfehervar na izlozbu 14.01. dako da biće materijala, mada sumnjam da ću išta uzimati.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyČet Jan 05, 2012 11:56 am

Guten tak, zajebi sad taj engleski kad znas da moram vezbati germanski, pozdrav. Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyČet Jan 05, 2012 7:20 pm

Pozdrav drage moje kolege,ohoho polako se krece prema toliko zeljenoj golubarskoj Evropi,lijepo,lijepo,informacije naravno sa nestrpljenjem ocekujemo.Ma da ako vam se pruza mogucnost da odete steta je nesto ne donijeti,koliko sam cuo da nije nesto preskupo..e sad znam papirologija...trebalo bi se malo raspitati kod hrvatskih kolega kako oni to rade,cini mi se da se dobija potvrda o zdravstvenom stanju kupitih ptica,bar je tako u Monoru,to je potvrdjeno,sad sam se cuo sa jednim kolegom koji mi je to potvdio,sad za ostale berze neznam bas.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyČet Jan 05, 2012 8:41 pm

iskreno Šone ti si prvi koji mi spominje papirologije.....idem da vidim i da se izduvam malo, ništa više ne donosim, može samo da ode..
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptyČet Jan 05, 2012 9:08 pm

Pa neko mora da bude prvi Laughing .sve ja to znam,ali je manje glavobolje,ja licno nisam imao do sad problema na granici,ali znam one koji jesu i to debelih,tako da kazem sta je bolje.....Treba otici vidjeti i to je zadovoljstvo u svakom slucaju.Pozzz.
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 9:57 am

Odoh, videh i razocarah se, to je u najkracim crtama berza u Sraubingu, izuzetno velika berza(mislim u 6 ogromnih hala), sa jako losim primercima golubova, za ostalo nemogu komentaisati. Cene za golubove koji su meni bili bitni su se kretale od 15-50 eura, povoljno samo sto je kvalitet ispod svake kritike, a i ocekivanja, prosto neverovatno sta oni gaje. Kod NDD_a od otprilike150 komada ni jedan golub nemoze imati ocenu ni 90 bodova, takvi golubovi su se prodavali od 20-25 eura i naravno da nisam nista uzeo. U povratku smo svratili do Rid_a u Austriji situacija potpuno indenticna samo je cena bila od15-20 eura za dobosare, kada postavim slike videcete o cemu govorim.
Naravno da sam nesto slikao i za vasu dusu, a STO SE TICE PAPIRA IZDAVANI SU I SA NJIMA JE BILO SVE U REDU SVE DO BOGOJEVA,a tada je nastao pravi sex tako da smo vraceni za Sid gde smo presli bez ikakvih problema, moji saputnici su uvezli 7 golubova i 13 komada zivine, pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 10:28 am

Pozdrav Stevane,u tvoj sud uopšte nesumnjam,drago mi je što si otišao i obišao berzu,isto tako mi je drago zbog papira to jest ljudi koji su ipak izabrali nešto za sebe,i prenijeli to,ma naši kokošari na granici su problem,drago mi je ipak što na svim ovim prostorima ipak postoji kvaliteta kao i kod njih,a ne da se hvale kako su u Evropi mnogo bolji od nas.Sretan Božić svima koji ga slave danas.HRISTOS SE RODI.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 6:44 pm

eto,,,,, HRISTOS SE RODI-VAISTINU SE RODI Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:20 pm

Sa ovim nije se moguce osveziti.NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Img0550ru

Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:21 pm

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Img0592cgh

Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:23 pm

Cena 25 euraNEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Img0560tnm

Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:24 pm

Za ove nisam ni pitaoNEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Img0583aj

Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:27 pm

Sa berze iz Rids-aNEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Img0608rj


cena 20 eura
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:29 pm

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Img0606zn

Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:45 pm

Norviči nekako i prođu ali ovi su baš slabi,nemogu da vjerujem da su toliko loši,na prvi pogled mi liče na uzbekistanske prevrtače a ne na dobošare.Eto kod nas ista cijena za bolje golubove od ovih.
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 7:50 pm

Sta su ovi ljudi izneli ja jos nemogu da poverujem, bas sam se razocarao, pa gde su bili pravi odgajivaci znam da ih ima?
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 8:00 pm

Malo čudno jeste,pitanje je na mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 EmptySub Jan 07, 2012 8:21 pm

namestio sam neku krivu grimasu....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR   NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NEMACKI DVOCUBI DOBOSAR
Nazad na vrh 
Strana 10 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» BUHARSKI DOBOSAR
» NEMACKI JEDNOCUBI DOBOSAR
» FRANACKI DOBOSAR
» BENBURSKI DOBOSAR
» DREZDENSKI DOBOSAR

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostale Zivotinje :: Golubovi :: Ukrasni Golubovi-
Skoči na: