PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite

rottweiler ulla

Ići dole 
AutorPoruka
yoma
Neznanac
Neznanac

Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.03.2011

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: rottweiler ulla    rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 5:52 pm

ima 14 meseci...manjih problema na povodcu Smile voli da vuche i hmmmm koliko sam ja primetila sad ne znam jel to sa svim rottweiler-ima da ima veoma ili skoro da nema osecaj za bol Shocked pokushala sam da joj stavim samo povodac oko vrata,ali ne vredi ona i dalje vuche i pochne da se davi...nadam se da cemo to nekako reshiti...inache je veoma hiperaktivna,lukava,halapljiva(shto se tiche hrane,sve ce da uradi Laughing ) ne voli machke,ali nema problema sa kokoshkama i curkama (dok su zive Smile ) Very Happy male pse voli shapom da cushne,a velikih se plashi...voli da se zalece,nije svesna svoje snage,pa me je par puta oborila....eto ukratko Wink [flash][/flash]rottweiler ulla  280320112253001
rottweiler ulla  Ulla3 rottweiler ulla  Ulla4 rottweiler ulla  280320112225 rottweiler ulla  280320112235
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Stefan Andic B.N.S
Neznanac
Neznanac

Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.02.2011

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: pa rotovi su kerovi savrseni za dresuru,a najbolje problem vuce resiti sa davilicom,sam povodac ne moze pomoci...pozz   rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 5:55 pm

yoma ::
ima 14 meseci...manjih problema na povodcu Smile voli da vuche i hmmmm koliko sam ja primetila sad ne znam jel to sa svim rottweiler-ima da ima veoma ili skoro da nema osecaj za bol Shocked pokushala sam da joj stavim samo povodac oko vrata,ali ne vredi ona i dalje vuche i pochne da se davi...nadam se da cemo to nekako reshiti...inache je veoma hiperaktivna,lukava,halapljiva(shto se tiche hrane,sve ce da uradi Laughing ) ne voli machke,ali nema problema sa kokoshkama i curkama (dok su zive Smile ) Very Happy male pse voli shapom da cushne,a velikih se plashi...voli da se zalece,nije svesna svoje snage,pa me je par puta oborila....eto ukratko Wink [flash][/flash]rottweiler ulla  280320112253001
rottweiler ulla  Ulla3 rottweiler ulla  Ulla4 rottweiler ulla  280320112225 rottweiler ulla  280320112235
Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
yoma
Neznanac
Neznanac

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: Re: rottweiler ulla    rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 5:57 pm

pa pokushala sam davilicom,ali onom obichnom,bez shiljaka....ali ne vredi.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
srpskelegende
Moderator
Moderator
srpskelegende

Broj poruka : 1304
Datum upisa : 05.02.2011
Godina : 46

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: Re: rottweiler ulla    rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 5:59 pm

SLOBODNO UZMI I STAVI SA SILJCIMA.
Nazad na vrh Ići dole
yoma
Neznanac
Neznanac

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: Re: rottweiler ulla    rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 6:01 pm

Nazad na vrh Ići dole
yoma
Neznanac
Neznanac

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: Re: rottweiler ulla    rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 6:07 pm

probacu....samo da nadjem vece...sve shto sam nalazila su do 60 cm
Nazad na vrh Ići dole
srpskelegende
Moderator
Moderator
srpskelegende

Broj poruka : 1304
Datum upisa : 05.02.2011
Godina : 46

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: Re: rottweiler ulla    rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 6:07 pm

lepa zenka ako je zatvorena ili vezana pre setnje je pusti dase izjuri po dvoristu pa onda davilicu i u setnju.
Nazad na vrh Ići dole
yoma
Neznanac
Neznanac

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: Re: rottweiler ulla    rottweiler ulla  EmptySre Mar 30, 2011 6:12 pm

pa uglavnom je napolju tj po dvorishtu....ali rekoh veoma je hiper aktivna i posle 2 h trchanja gore-dole,napred-nazad...opet vuche Smile ma nema veze...bitno je da je njoj ok i da nije agresivna pre ljudima....nego jel znate kako da je nauchim da jede polako,a ne samo da guta...poshto sam prochitala,da mogu da imaju problema sa zeludcem zbog toga? i da li je bolje davati suve ili vlazne granule?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

rottweiler ulla  Empty
PočaljiNaslov: Re: rottweiler ulla    rottweiler ulla  Empty

Nazad na vrh Ići dole

rottweiler ulla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kinologija :: Predstavite Vase Pse-
Skoči na: