Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mađarski džinovski golub

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptySre Feb 29, 2012 7:59 pm

ubacivao bih i ja svake godine, ali nisma bio u prilici, a sad mi se namestili tako..i to mislim da se dobro namestilo Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptySre Feb 29, 2012 8:32 pm

bitno da si zadovoljan,jesi ih upario?????
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptySre Feb 29, 2012 8:38 pm

zadovoljan sam, mnogo više ženkom..nju još nisam upario, još koji dan će čekati da joj se mužjak oslobodi Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyČet Mar 01, 2012 6:30 pm

kako misliš oslobodi,nije valjda stidljiv dečko Laughing Laughing .
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyČet Mar 01, 2012 7:03 pm

Mozda Berk primenjije pastuv metodu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyČet Mar 01, 2012 8:54 pm

pastuv pastuv, nego šta....dok mu se ženka sprema da snese jaja, ja ga puštam da oplodi ovu novu i tako.. pastuv Wink Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPet Mar 02, 2012 4:44 pm

Vidim ja da ce biti mladi ko' blata Laughing
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPet Mar 02, 2012 6:58 pm

i ja ću jedan svoj par prepariti ali ne još već negdje krajem aprila,vidjećemo kako će ići,poslije ovako lošeg vremena u februaru trebalo bi da krene na bolje....
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyNed Mar 11, 2012 7:30 pm

sa ovom ženkom završavam sa osvežavanjem jata za ovu godinu Smile

Mađarski džinovski golub - Page 8 Slika2206

Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyNed Mar 11, 2012 8:17 pm

Ta mislim da je prava,a vise ti ni ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyNed Mar 11, 2012 8:24 pm

znači to je pojačanje za ovu sezonu,lijepo,ostaje samo da naležeš što više mladih,jer znam da to jedva čekaš,pa da vidimo na jesen mlade u punoj raskoši.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyNed Mar 11, 2012 8:29 pm

ženka je super Smile ..da, svi se nadamo dobroj sezoni Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPon Mar 12, 2012 6:14 pm

gledajući češće ovu sliku ženke zbilja djeluje krupno...kakva je tek uživo Shocked Shocked Shocked .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyUto Mar 13, 2012 7:08 pm

baš je krupna, imam i ja tih gabarita, ali ono to mene najviše fascinira kod nje je baš široko čelo što ni jedan moj golub nema u toj meru, a nije da nemaju donre glave..lično mislim da ima šire čelo ne bi valjalo, verovatno ne bi mogla dići glavu Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyUto Mar 13, 2012 8:41 pm

pazi onda da ti glavom nerazvali žicu u golubani Razz Razz Razz ,biće dobrih kombinacija kod tebe siguran sam,pastuv metoda je tu....
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyUto Mar 13, 2012 8:49 pm

nema više pastuva za sad svi su sada 1 na 1, ali nikad se ne znam kad opet može da sevne neka varijanta...to volim da odradim na početku i na kraju sezone ponekad Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPet Mar 16, 2012 6:51 pm

Berk druže kako "mađari" ima li jaja i mladih,a i za sve ostale kolege pitanjce kako je počela sezona kod vas???Pozdrav!!!
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPet Mar 16, 2012 7:36 pm

Jako lose. Gomila polupanih jaja, ugazenih mladih, katastrofa za sada, mada uvek oni prave probleme na pocetku.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPet Mar 16, 2012 7:50 pm

evo da pokažem mužjaka kog sam dodelio novoj mađarici Smile ..mužjak je dosta jak u telu, što bi moj ćale rekao 'batina' i samo to ostalo mu ništa nije dopadljivo, ali roditelji su mu dobri, prilično pa misli da će sa ovom ženkom dati lepe mlade, ppovrh svega dosta je gvrst i živ mužjak a ovakvoj ženci baš takav treba (da se opravdam malo) Laughing

Mađarski džinovski golub - Page 8 Slika2228

Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPet Mar 16, 2012 9:06 pm

dok neprobaš neznaš na čemu si,vjerujem, da će biti lijepih mladi.Stevane vjerujem da će ti krenuti bolje u nastavku,kod mene su počeli dobro nositi,za dan-dva očekujem i prve mlade,vidjećemo dalje kako će sve teći.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyPet Mar 16, 2012 10:46 pm

ma biće to dobro samo da ona krene nositi, mlada je... a mladih ima da bude kod svih samo strpljivo Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptySub Mar 17, 2012 6:53 pm

ma strpljivi smo mi,evo i kod mene danas svečano,svi parovi su snijeli,a pismonoše dočekale svojih pet minuta,baš mi se potrefilo nemogu da vjerujem,još ako sva budu puna,bojim se da neće valjati nikako,obično se nešto sj......e kasnije,zaista ti je ženka impozantna,biće super ako dosta toga prenese na potomstvo,a vjerujem da hoće Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptySub Mar 17, 2012 7:07 pm

ma ima sve da se potrefi, tako meni ništa puno ne planiram a potrefi se dosta Smile ..preneće ona dosta siguran sam, tim pre jer i on ima slične roditelje, al je ispao takav kakav je Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptySub Mar 17, 2012 8:00 pm

Mora krenuti, vec sam ranije rekao da njima treba malo vremena da se nameste, bar je moje isustvo takvo.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 EmptyNed Mar 18, 2012 5:55 pm

Morao sam malo kalkulisati sa listacima,jer oni prije snesu jaja od gušana,ali eto isplatilo mi se.....inače danas su se izvaljali prvi ovogodišnji mladi,samo da ih nezgaze.....pa super... Very Happy Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mađarski džinovski golub
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Golub sa bućkom
» FLORENTINSKI GOLUB
» GOLUB DRAGON
» ILIRSKI GOLUB
» GOLUB MALTEZER

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostale Zivotinje :: Golubovi :: Ukrasni Golubovi-
Skoči na: