Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 BRNSKI GUŠAN

Ići dole 
+2
berk
šone
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 10:44 am

Slikao sam i njegove samo nisam mogao da ih postavim.
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 1:30 pm

videću ja njegove opet, ipak lepše je uživo Smile ..pokušaću ja moje da slikam što nameravam ostaviti za seba pa da kažete kao vam se čini prvi tim za 2012. Smile

i nadam se da se vidimo sutra pa da popijemo kaficu i da se izdivanimo malo ko prošle godine, kažem nadam se jer ako vreme bude loše pre ćemo otići u Zrenjanin...
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 3:36 pm

Vidimo se.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 5:27 pm

Berk tvoji "plavci" su za sve ove klasa,baš loše,nema to figuru brinera,bez uvrede,ne znam čiji su.Ono što me interesuje su njihove ocjene,ako si zapamtio kolega???
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 6:11 pm

Nisam obracao paznju, mislim da nije ni trebalo, samo sam ih slikao zbog boje da pokazem farbu Berku, inace su iz Pivnica.
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 6:16 pm

gornju farbu imam, a ova dole mi se ne dopada iskren da budem..ali složili smo se prvo kvalitet pa boja Smile

..i da, na žalost mislim da neću sutra u Suboticu zbog vremenskih uslova, tako da najverovatnije Zrenjanin nas čeka, ipak nije ni to loše Smile

tako da Šone, da znao ovih okolnosti verovatno vidiš i nešto iz Zr-a Wink
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 8:58 pm

Ako ništa drugo bar će biti "maltezera",ostali rasa manje-više Laughing Laughing .I meni je žao zbog Subotice,ali eto i slike iz Zrenjanina će me zadovoljiti posebno obrnutokrilni... Wink Wink Wink .Pozzz.
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 9:01 pm

biće svega, čujem da Zr ima više exponata nego Su ove godine, mada je berza verovatno bolja u Su...
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 9:22 pm

Bice slika iz Subotice, pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Nov 26, 2011 9:50 pm

Svaka čast,lijepo ste se raspodijelili,da bude još bolje oba znate ubacivati slike,ma milina,blago meni Laughing Laughing Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 4:50 pm

Brnski sa izlozbe u N. SaduBRNSKI GUŠAN - Page 3 Img0207g

Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 5:59 pm

privalčna mi crvena boja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 7:49 pm

Nekad ih je u ovoj boji bilo dosta,naravno uz plave,e sad Berk ti bolje znaš da li ih i sad ima dosta u crvenoj boji,kod nas ih nema nešto ni u drugim bojama...
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 7:53 pm

retko ih viđam crvene, a još ređe da si kvalitetni...zapravo ni jedno do sad nisam video Neutral
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 8:02 pm

da nažalost,to sam i mislio
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 8:05 pm

Berk, plati kafu pa da saljem br. telefona, ha,ha.....
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 8:11 pm

jel stari Grnja u pitanju? ..video sam ga danas Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 8:15 pm

Prvo kafa, potom imformacija.
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 8:26 pm

može, ja ću čaj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Dec 17, 2011 10:54 am

e pa drugari (Šone, Stevane..), evo neke slikice nekih mojih mladih nada, želim pravičan sud od vas koliko je to moguće sa slike Smile

mladi par, nije baš ona crna ali meni deluju ok..
BRNSKI GUŠAN - Page 3 Slika1620



mužjak koji mi je najdraži, po meni jenibo su mu onge malo X, ostalo mi deluje pristojno
BRNSKI GUŠAN - Page 3 Slika1630



mlada ženkica, koja verovatno neće ostati kod mene, ali mi je jako simpatična Smile
BRNSKI GUŠAN - Page 3 Slika1629



i omiljeni beli, od njega samo da izbacim gaće i možda malo da se suzi, pa je sve savršeno Wink
BRNSKI GUŠAN - Page 3 Slika1631

Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Dec 17, 2011 4:25 pm

Sta da ti kazem sto ti nisi vec napomenuo? Koliko treba da se ukloni operjanost nogu ne mogu ti reci, samo mislim da ce to malo duze trajati, pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Dec 17, 2011 5:04 pm

drago mi je da mislimo slično Smile ..što se tiče operjanosti, volim izazove i verujem da ću se izboriti sa tim nekako (taj beli mi je super jedino ta operjanost i samo zbog njega to hoću da pokušam)....sad čekamo sud gušan majstora Šoneta Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Dec 17, 2011 6:20 pm

Pozdrav drugari pa evo i mene napokon Laughing Laughing Laughing ,dosta toga ste vi već rekli što bi i ja,ja ti sad ne bi ocijenjivao jednu po jednu sliku,već ovako u globalu,gaćavost bi kao što Stevan reče mogla da bude problem,jer se i u mnogima narednim generacijama može to pokazati,e sad zavisi koliko si uporan da to isteraš do kraja,ja bi ti savjetovao da posebnu pažnju obratiš na eleganciju i vitkost,možeš to nazvati i mršavošću, kod njih,nikad nisam volio krupne brinere,isto tako guša treba da im je kuglasta a ne uzdužna(pomeranska),sa ovim crnim parom sa prve slike možeš raditi to je sigurno,uglavnom materijala imaš.Možda nešto za dodatno osvježenje jata ne bi štetilo,ono što me interesuje imaš li mladi u plavoj boji???
Nazad na vrh Ići dole
berk
Redovni Clan
Redovni Clan
berk


Broj poruka : 272
Datum upisa : 08.04.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Milosevo

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Dec 17, 2011 6:26 pm

da to i ja tražim eleganciju i da su uski (takvi mi se dopadaju), takođe da je guša okrugla
..inače ti crni mužjaci su od plavog mužjaka koji se tebi dopada, a imam samo jedno plavo (iz kombinacije belo-žuto...jbg Stevane za malo da ispadne zelen Laughing Laughing ) ..a mislim da imam materijala, kao i da nisu golubovi u srodstvu..
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 EmptySub Dec 17, 2011 6:32 pm

Pa kod tebe ne može biti u srodstvu kad ti imaš raznih farbi Laughing ,vidiš da sam nanjušio "plavce",lično da sam došao kod tebe da ti drpim par golubova a na osnovu slika uzeo bi ti te crne....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BRNSKI GUŠAN
Nazad na vrh 
Strana 3 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» ENGLESKI GUSAN
» STARINSKI GUŠAN:
» OBRNUTOKRILNI GUŠAN
» POMERANSKI GUŠAN
» SVRAKASTI GUŠAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostale Zivotinje :: Golubovi :: Ukrasni Golubovi-
Skoči na: