Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 OBRNUTOKRILNI GUŠAN

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyČet Mar 22, 2012 8:10 pm

šta da vam kažem.. dečko je naučio da pari Laughing Laughing

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/210/slika2260.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyČet Mar 22, 2012 8:17 pm

super,jesi jaja ostavio pod njima ili su podbačeni negdje????
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyČet Mar 22, 2012 8:37 pm

još su ppod njih ali staviću ih pod čirke
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyČet Mar 22, 2012 8:44 pm

čirke će to dobro odraditi,a i ubrzaš reprodukciju,poslije možeš ostaviti i njima da hrane pred kraj sezone.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyČet Mar 22, 2012 9:10 pm

dobijaju oni odmah da hrane male čirke pa posle neka cepaju sami, za sad super leže, a na male čirke će se naučiti i dobro da hrane jer su to čvršći golupčići Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyPet Mar 23, 2012 6:41 pm

naravno,mislio sam da hoćeš da ih izležeš malo više ove godine zato sam to rekao,ma da ih ni ja nevolim preforsirati....
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyPet Mar 23, 2012 6:49 pm

biće ih dovoljno, ovim tempom verujem da mogu dati 5-6 mladih, a meni je to taman Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyNed Apr 29, 2012 6:02 pm

Pozdrav drugari,evo da vam javim da je kod mene u golubarnik sasvim nenadano uletjela ova rasa golubova i to u plavoj boji,naime nabavio sam iz Hrvatske jedan par u ovoj boji,tako da ćemo da ih vidimo kakvi će da budu,nisu krvno srodstvo,što je u ovoj boji i te kako poželjno,jer ih nema puno,a realno su i slabiji u odnosu na recimo crnu boju,nažalost nabavio sam ih vjerujem kasno za rasplod u ovoj godini,tako da će morati čekati iduću godinu Very Happy Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyNed Apr 29, 2012 8:23 pm

bravo druže, ovo me baš raduje Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyNed Apr 29, 2012 9:13 pm

Cestitam Sone, samo kako se to moze smiksati sa ovim bojama koje su dostupne,e samo da kazem da mi je sada zao sto nisam doneo one crvene iz svabije pa da ukrstimo koplja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyNed Apr 29, 2012 10:14 pm

ehhh zamislite, sva trojica da imamo istu rasu...to bi već bila mnogo zanimljivija dimenzija Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyPon Apr 30, 2012 7:13 pm

Pozdrav,pa hvala kolege,pa u mojoj neposrednoj blizini su došla još dva para koja se mogu međusobno ukrštati,bar odgajivač od koga smo kupili tako kaže,tako da neko vrijeme mogu ukrštati plavo sa plavim,za dalje ćemo vidjeti,pitanje da li ću se upustiti u ozbiljan odgoj sa njima ili ću ih imati baš zato što mi se sviđaju u toj boji.I meni je žao Stevane što ih nisi donio možda bi ja i Berk mogli sa njima eksperimentisati,bilo bi interesantno da odgajamo jednu istu rasu imali bi o čemu pričatii diskutovati Laughing Laughing .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyPon Apr 30, 2012 8:59 pm

baš na to i mislim, više priče bi imali Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyUto Maj 01, 2012 9:27 pm

Uglavnom samo mi ovde i diskutujemo, da imamo istu rasu verovatno da ovde vise niko nebi ni bio prisutan, sem nas troice.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySre Maj 02, 2012 8:59 am

bilo bi zanimljivo Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySre Maj 02, 2012 6:53 pm

Da šteta što se više ljudi neuključi na forum,vjerujem da ima još golubara,koji su već registrovani,ali eto izgleda da im druženje nije baš u prvom planu.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySre Maj 02, 2012 11:06 pm

šteta, mada nama je i ovako lepo Smile
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyPet Maj 11, 2012 3:15 pm

ne mogu da sakrijem oduševljenj pa moram odmah da vam kažem: danas mi se izleglo mlado pod obrnutokrilne i mališa ima žut kljun Exclamation Exclamation Exclamation Laughing ..nisam verovao ali sam potajno priželjkivao da će se ovo desiti.. verovatno će biti žut na dedu Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyPet Maj 11, 2012 8:37 pm

Pozdrav.e pa to je super novost Berk,a baš te hoće te boje za nepovjerovati Smile ,kad ti izlegu u plavoj boji mijenjamo krv Laughing Laughing ,bitno da su se izlegli i da se dobro odhrane,pa ćemo da ih vidimo,kod mene će ovu godinu vjerovatno odmarati,mislim da sam zakasnio za ovu godinu,iduću ćemo da vidimo Wink Wink .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptyPet Maj 11, 2012 8:55 pm

da su ti tvoji kod mene ja bih to pustio još 2 para da snesu Smile ..hoće me pa to ti je Very Happy ja se nadam da će ga odhraniti ok, sudeći po čirkama koje su besprekorno odhranili, ako je mališa ok neće biti problema Smile
Nazad na vrh Ići dole
Caco
Neznanac
Neznanac
Caco


Broj poruka : 21
Datum upisa : 13.01.2012
Godina : 53
Lokacija : Privlaka, Hrvatska

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySub Maj 12, 2012 8:30 am

I meni je jako drago Berk što ti se izleglo nešto što si želio, znam iz prve ruke kako je to pa tim više mi je drago zbog tebe. A što se Šonetovih tiće, slažem se s Berkom i ja bi ih pustio barem jedna da snesu, nevidim zašto bi bilo kasno ako su zreli? Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySub Maj 12, 2012 7:02 pm

pozdrav drugari,polno jesu zreli,a ženka mi je snijela jedno jaje već,ali su ga razlupali,i,neznam kad i koliko vremena im treba da snesu druga,jer iz iskustva znam da to zavisi od para do para kod gušana,nevolim da ih puštam da se legu kasno u 6 mjesecu,slabije ih hrane zbog vrućina,viruse i bakterije neračunam,a neznam ni kako će ležati na njima,sa dadiljama sam tanak jer ganjam još nešto norviča da izležem,eto to su neki razlozi,vidjećemo još...daj mi recite vas dvojica Caco i Berk dokad će te vi leći,i kakva su vaša iskustva leženja u 6 mjesecu,vidim da će neki produžiti malo sezonu zbog lošeg vremena u Martu,Stevana sam već pitao na tu temu a eto da čujem i vaša mišljenja.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySub Maj 12, 2012 7:05 pm

e da zaboravio sam da kažem da sam se malo odučio od ovih većih gušana,tako da mi je sad malo neobično vidjeti ih u golubarniku,treba vremena da se naviknemo jedni na druge Laughing Laughing .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySub Maj 12, 2012 7:46 pm

ja cepam do kraja, sve ostavljam jer nemam gde da ih odvajam a i ne volim to Wink
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 EmptySub Maj 12, 2012 8:22 pm

kako ti hrane po velikim vrućinama??boginje Question Question Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OBRNUTOKRILNI GUŠAN
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostale Zivotinje :: Golubovi :: Ukrasni Golubovi-
Skoči na: