Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 OBRNUTOKRILNI GUŠAN

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyČet Jun 07, 2012 7:58 pm

pozdrav drugari Smile evo da predstavim prvog omladinca u našem novoformiranom trojnom obrnutokrilnom paktu (koji do duše broji samo 2 para, jer Stevanov potez se tek očekuje Wink )

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Slika2444

Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyČet Jun 07, 2012 8:11 pm

svaka čast Berk,malac je već dobro operjao,pravi obrnutokrilac,kod mene jaja neplodna a jedno su evo uspijeli i polupati,ali za pohvaliti je koliko revnosno leže na njima,tako da će tek od iduće godine kod mene krenuti,nadam se.Vjerujem da će nas Stevan samo jednom iznenaditi sa jednim parom "krilaca" u crvenoj boji Laughing Laughing,tako da će nam ostati nešto još boja da pohvatamo u ovom našem trojnom obrnutokrilnom paktu,kao što naš prijatelj Berk reče.Puno pozdrava svima a Berku puno sreće sa još jednim parom "krilaca" do kraja sezone...nadamo se.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyČet Jun 07, 2012 8:23 pm

hvala Smile ..bitno je da su oni nešto naučili za sam start za dogodine će biti bolji, ja bih ti preporučio da ih pustiš da leše do kraj na tom jajetu čisto da uče. Verijem ja u Stevana da bi mogao nešto ovako ubaciti kod sebe, kao i u ove moje crnce da bude bar još jedno ovekvo do kraja Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 7:18 pm

Pa kod mene sve ženke leže na "lažnjacima" čisto da odmaraju,samo listaci hrane mlade i oni su trenutno najvrijedniji.Na godinu ću se i ja vjerujem fokusirati da uhvatim nešto od njih,ma da norviči i dalje ostaju number one Smile Smile Smile Kako kod tebe ostali...mađari,brineri,je li "glavati" bio vrijedan????
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 7:26 pm

znam da ćeš dočekati spreman sledeću sezonu sa njima...inače obrnutokrilan je danas snla prva jaje, pa sad valda će da bude nešto, a ostali, što se tiče brnaca 1 par radu super, 1 par ništa, ostali polovično, ali verujem da će biti dobro do kraja, jer za njih je ovo tek pola sezone Wink a glavaonja je postao pravi mahe svaka mu čast kako gazi, jedino je nedostatak jer sam mu dao ženku koja je snela 3 para jaja dosta przo pa je sad snela jedno mekano a drugm možda i bude kako treba, za koji dan će se videti, da sam mogao dao bi mu drugu ali nije bilo...no ja sam zadovoljna sa njim jer vidim da je savladao tehniku Wink ostalii mađari isto osrednje rade, ali ima pra perspektivnih omladinaca tako da verujem da ću biti zadovoljan Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 7:33 pm

Taj trojni obrnuto krilni pakt sa tri razlicite boje"sigurno ima velike sanse" Laughing Laughing Laughing , bez sale ovaj Berkov je dobro operjan, zelim Vam svaku srecu sa njima, a ja cu se jos malo boriti sa ovim mojim dobosarima..
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 7:36 pm

pa šta fali crno i crveno ide, oper crno i plavo opet ide Wink ..imaš ti kapacitet bar za 2 para ovih Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 8:13 pm

Dzaba se mi trudimo Berk ali Steva nam ostaje i dalje "dobošarija" Smile Smile,ja se uvijek trudim da mi golubovi spremno dočekaju sezonu Wink ,valjda će i kod tebe brineri da krenu punim kapacitetom,šteta što za glavonju nemaš neku odmorniju ženku,ali će valjda biti sve o.k.i da ćeš doditi mladih od njega,drago mi je što si zadovoljan kvalitetom,i ja već imam neke svoje favorite,sa tim što ću se ove godine malo više fokusirati na ostavljanje muških,naravno po mom izboru Laughing Laughing ,sa ženkama sam zadovoljan.Stevo majstore jesi završio sezonu za ovu godinu i ima li kod tebe favorita??Pozdrav!!
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 8:19 pm

niko njega ne odvraća od dobošara i treba da ih drži jer ima kvalitet, samo može malo sa nama tj kao i mi, ni nama nisu obrnutokrilni no1 ..razmišljam sad da nešto rasparim pa da dam glavonji neku odmornu, no i da ne uradim nema veze, zadovoljan sam jer znam da mogu da ga ostavim za narednu godinu Smile pozz
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 8:39 pm

Pa nisam ni mislio da ga odvratim od dobošara ipak se kvalitet koji on ima stvara dugo,već kao što ti reče da ih odgaja ako mu se sviđaju,a vjerujem da mu se dopadaju onako bar iz prikrajka Laughing Laughing. A ovo za brinere nisam znao otkud pa sad bijelo Shocked Shocked ???
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 08, 2012 9:02 pm

pa ja najviše volim belo, kako kod mađara tako i kod ostalih rasa, mada mi nije to bila namera jer sam se zaljubio u Saletove crne, ipak imam jednog belog mužjaka koji me tako jednostavno nagovara svojom lepotom na belu boju da ja mislim da neću moći da odolim, čak sma danas išao kod deda Janike da vidim par belih mladih da uzmem, ali sam ipak odustao jer su ispod mog nivoa na žalost.. ali neka ima šanse za bele i među mojima Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyNed Jun 10, 2012 8:27 pm

Pozdrav drugari, kod mene je sezona zavrsena, jos samo koji dan da ovi zadnji mladi pocnu da jedu sami i bice svi raspareni. Na kraju je ispalo dobro izveo sam tacno 30 mladih, mada sam mislio da ce biti katastrofa od sezone. Sto se tice odgoja neke druge rase ja ne mogu kao Vi, da drzim par ili dva, meni onda neki djavo neda mira, pa dovucem nekoliko pari, a to onda prelazi moje smestajne kapacitete, samo ih Vi gajite, a ja pomno pratim sta se desava kod Vas. Favorita ima nekoliko, a sad sta ce se ostaviti videcemo posle mitarenja, pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPon Jun 11, 2012 1:29 pm

pa da se razumemo Stevane, to samo počinje sa par-dva...ja smao mogu kumrije da držim par-dva.a i njih bi da razmnožim pa da ih pustim oko kuće Laughing
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPon Jun 11, 2012 8:57 pm

Stevane bitno da si zadovoljan sa sezonom,i ja to lagano privodim kraju,šta će biti vidjećemo kad se izmitare kao što ti reče.Ostaje nam da pratimo Berka i njegove dogodovštine Laughing Laughing ,a nema nam ni majstora Cace da čujemo je li ispucao magičnu brojku od 50 mladih.Pa i ja se toga bojim jer ih i ja znam dovući,ali mi je problem što ću ih u ovoj boji malo teže naći Wink Wink .Pozdrav svima!!
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPon Jun 11, 2012 10:18 pm

Kako sam shvatio i kod Vas djavo drema i ceka da mu se ukaze prilika, pa sa se razmase Laughing Laughing Laughing , ja sam se sa mojim dogovorio, on svasta hoce ali se ja opirem koliko je u mojoj moci Laughing Laughing Laughing .
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyUto Jun 12, 2012 3:15 pm

Tebe je tvoj odveo i u živinarstvo,Berka još dalje,realno ja se još najviše odupirem Laughing Laughing ,naravno taktiziram,nabavim ono što mi se sviđa a malo teže naći,na primjer tu plavu boju,tako da nemogu nabaviti na brzinu...tačnije ništa do iduće godine,vuk sit a ovce(za sad)na broju Smile Smile Smile .
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyUto Jun 12, 2012 7:20 pm

Nastradace ovce, vec vidim Laughing
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyUto Jun 12, 2012 7:56 pm

Načisto Laughing Laughing Laughing .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptySre Jun 13, 2012 4:34 pm

nisam ja badava promenuo ime u berk zli blizanac Very Happy Very Happy Very Happy ...inače Šone, rekoh ti ide crno i plavo i to bar za prvu pomoć ako baš ne mogadeš naći plavo, tak da nemaš jeda Wink
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptySre Jun 13, 2012 8:01 pm

da,da ta je opcija uvijek u igri,a nesekiram se ja,škodi ljepoti Laughing Laughing .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyČet Jun 14, 2012 6:19 pm

pametno pametno Smile ..inače, obnutokrili oba ispravna jajeta Exclamation Exclamation Exclamation Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyČet Jun 14, 2012 6:59 pm

Super novost,hoćeš ih pustiti da oni hrane ili će biti rotacije,kod mene i ono jedno su uspijeli slomiti,tako da sam ga sklonio,svejedno su oba bila prazna Sad Sad .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyČet Jun 14, 2012 7:43 pm

ovaj par će čini mi se uvek ležati i hraniti svoje, jer sam baš zadovoljna sa njihovim ležanjem i hranjenjem mladih Smile ..ipak, nadam se da će i tvoji sledeće godine biti uspešni kao roditelji.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyČet Jun 14, 2012 9:07 pm

Ovaj par kod mene dobro leži i tu sam vrlo zadovoljan,jaja su prazna zato što im je potrebno malo više prostora nego što ga ja trenutno imam,tako da sam ih zbog toga planirao leći tek na godinu,u međuvremenu će selekcija u golubarniku učiniti svoje i smanjiće se broj mladih u normalu,tako da vjerujem da ću na godinu uhvatiti za početak bar par...Što se tiče sezone lagano je privodim kraju...kvalitet ću vidjeti nakon mitarenja ma da već ima nekih koji se ističu,bitno mi je da su svi zdravi i jaki i da mi je ova sezona bila zadovoljavajuća,nisam imao puno praznih jaja kod norviča,mladi za sad dobro napreduju.Nadam se da je tako i kod vas i da će te biti zadovoljni na kraju .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 EmptyPet Jun 15, 2012 12:04 pm

ja sam uvek zadovoljan jer sva sranja zaboravljam brzo i primećujem samo ono što mi se dopada Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBRNUTOKRILNI GUŠAN   OBRNUTOKRILNI GUŠAN - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OBRNUTOKRILNI GUŠAN
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» SVRAKASTI GUŠAN
» NORVIC GUSAN
» HANA GUSAN
» SLOVACKI GUSAN
» ENGLESKI GUSAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostale Zivotinje :: Golubovi :: Ukrasni Golubovi-
Skoči na: