Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 BRNSKI GUŠAN

Ići dole 
+2
berk
šone
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyČet Dec 22, 2011 6:33 pm

Čekaj Berk je li tebi malo jedan profil već si ubacio i blizanca Laughing Laughing Laughing .Pozdrav bratu blizancu Razz Razz Razz .
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyČet Dec 22, 2011 6:45 pm

Meni promena indentiteta je "veoma sumnjiva", sta ti Sone mislis o tome?
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyČet Dec 22, 2011 7:29 pm

bitno da je pol ostao isti Laughing Laughing Laughing ...ma prso mi komp nešto pa ne mogu da se ulogujem nikako na stari nalog, a ni lozinke se ne sećam Razz
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyČet Dec 22, 2011 7:46 pm

Doduse lepsa je pozadina na ovom novom Laughing Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyČet Dec 22, 2011 7:50 pm

da svakako, pažljivo sam je birao Wink
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyČet Dec 22, 2011 8:32 pm

wom griffith ::
Meni promena indentiteta je "veoma sumnjiva", sta ti Sone mislis o tome?
Stevane ne znam šta bi ti rekao,nije dobro ako je zaboravio lozinku....bojim se da ne zaboravi i koju rasu golubova odgaja Smile Smile Smile ,dobro je što je spol ostao isti...šalim se,nekako mi je slika bolja na ovom profilu a i ime je originalno Cool Cool Cool Cool .
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySub Dec 24, 2011 3:02 pm

Izgleda da je zbog one (moram rec dopadljive) pozadine zaboravio i na nas, ali neka mlad je, pa mu to dobro i stoji,ha,ha pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySub Dec 24, 2011 4:54 pm

Laughing Laughing Laughing baš tako,pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySub Dec 24, 2011 9:46 pm

sećam se svega kao danas, pozadina beše dopadljiva, ali ostalo i ne baš...šalu na stranu drugari moji imam drugih problema zbog kohih i ne bih puno da pišem, jer je moje golubarebje trenutno dovedeno u pitanje.... nakon 20ak godina, Question Question Question ..ipak mogu garantovati da ću uvek držati nešto od golubiva...
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySub Dec 24, 2011 11:06 pm

Shocked Pozdrav Berk,malo si nas iznenadio sa ovim...sta da ti kazem,ponekad se covjeku u zivotu dese neke nepredvidjene stvari,i ja sam neke debelo osjetio na svojoj kozi tako da znam o cemu pricas i kako ti je...Nadam se da ces naci neko rijesenje i da ces nastaviti da cuvas golubove i da ostanes u ovom plemenitom hobiju...A i sa kim cemo se dopisivati ja i Stevan Rolling Eyes Rolling Eyes .
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 7:18 am

Problemi dodju i prodju, sve je resivo, pa ko nije imao problema? Mlad si uspeces sigurnoda ih prevazidjes, zdravlje je najbitnije, a sve ostalo da su resiti, pozdravi nemoj se predavati.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 12:39 pm

ja ću uvek biti ovde da se čujemo i uvek ću imati nešto od golubova, samo me je pogodila činjenica da ću možda morati da rasturim veći deo jata od mađara i ograničim se na recimo 5 pari (to je sve možda..ovih dana mi se tumba misao po glavi da ih sve prodam ili da ipak ostavim nešto, sve zavisi od više faktora i u pitanju je duži vremenski period...), ipak me to pogađa jer dosta toga se odričem, te golube sam dugo stvarao sam i vezan sam za njih dosta a takođe je to rasa koju najviše volim i koja većim delom čini smisao mog golubarenja....a čirke i tako te lakše rase ću uvek moći da imam, to tako predpostavljam..

u svemi tome ipak mi se danas desila jedna svetlija stvar, bili smo ćale i ja kod Save i uzeli par crnih Obrnutokrilnih gušana (to je njegovo ali me ipak raduje jer i ja ću tu sudelovati dosta Wink ) ..slike ću pokušati da postavim što pre Smile
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 12:49 pm

Dobro je, mislio sam da je neki veci problem od smanjenja jata, pa sta fali jatu od 5-6 pari vazno je da su tu valda ce se i leci. Sad nemoj da cekamo obrnutokrilne citavu vecnost, sa srcom u odgoj ove lepe rase.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 2:13 pm

sa leženjem sam uvek manje više zadovoljan, ma teško mi je da se odvojim od svakog jednog goluba koje sam planirao da ostavim u matici (a planirao sam 11 pari), jer kao što sam već rekao dugo sam radio sa njihma i svakom jednom znam poreklo par generacija u nazad i znam šta mogu da očekujem od njih, a tek imam planove i kombinacije u vezi svoh njih..ma znate o čemu pričam...

kabel mi nadostaje, sad pokušavam stari nekako da prepravim pa ako mi pođe za rukom evo slika još danas Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 4:59 pm

Ma shvatamo mi tebe u potpunosti,ali kao što kaže Stevan nije to neki problem,uostalom ni nije problem,ja uvijek ležem manje ili više toliko parova,bitno je da su kvalitetni i da znaš šta možeš od njih očekivati.Razmnožiti i proširiti možeš uvijek..Pozdrav,ali ti nas prepadaš,rekoh sebi još jedan golubar manje.... Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes .
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 5:12 pm

Boga mi i mene je situacija isprepadala...sreća što se ja u takvim situacijam još više zainatim pa sad sam lud za tim kako da nađem što povoljnije rešenje tj da sačuvam što više Smile ...ma nezgodno mi je to odricanje od njih jer ja pre svega volim da radim sa njima, jer veruj mi da mi se nide 10 tuđih i boljih pari od ovih mojih ne bih se nikad menjao jer moje golubove znam, a najveća mi je sreća kad vidim napreddak sa njima iz godine u godinu, tako da ovi moji su meni nataložeili dosta te sreće i zato mi je žao da ih rasturam ..
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 5:25 pm

E da je meni srece da se opametim i da drzim jednu ili dve srodne boje, pa tako jedno sest pari, ko zna mozda se i desi?
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyNed Dec 25, 2011 7:00 pm

Tako to ide,nekad emocije moraš ostaviti po strani,takav je život,ali gledaj to sa ljepše strane ipak će ih biti, a i ko zna zašto je to dobro...
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyPon Dec 26, 2011 4:47 pm

Ajde, ajde pusti emocije i samo sirovi kvalitet, videces bice jos veselja, samo napred.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyPon Dec 26, 2011 5:02 pm

ma znam, niste jedini koji mi to govore Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptyUto Dec 27, 2011 9:42 pm

Je li brnci ostaju u istom brojnom stanju ili....Pozzz.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySre Dec 28, 2011 1:19 pm

da, stvar je finansijske prirode tako da ne ulaze ni u kakvu računicu jer znamo kako se oni kod nas kreću...
Nazad na vrh Ići dole
wom griffith
Redovni Clan
Redovni Clan
wom griffith


Broj poruka : 733
Datum upisa : 03.03.2011
Godina : 61
Lokacija : Srbija Kula

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySre Dec 28, 2011 2:53 pm

Da nije ona crna, vec odavno pokojna zenka uticala na tvoju odluku, ili samo finansije.....?
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySre Dec 28, 2011 4:11 pm

mislim da me Stevan nije shvatio, pa sad ni ja njegovo pitanje ne shvatam Laughing Laughing Laughing

crna me motiviše, a brnce i da prodam sve neću skupiti 100e tako da u tom smislu ne ulaze u kalkulaciju o rasturanju, samo mađari...
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 EmptySre Dec 28, 2011 4:32 pm

Shvatam ja tebe Berk,ma financije su problem svima u ovo vrijeme,zato se broj golubova a i golubara smanjuje,ostaju samo oni istrajniji,kojima je sve to ušlo u krv,nažalost,(bar je kod nas tako).Zato je naći mladog golubara rijetkost.Valjda će biti bolje .....Pozzz.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BRNSKI GUŠAN   BRNSKI GUŠAN - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BRNSKI GUŠAN
Nazad na vrh 
Strana 5 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» HANA GUSAN
» SLOVACKI GUSAN
» ENGLESKI GUSAN
» STARINSKI GUŠAN:
» OBRNUTOKRILNI GUŠAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostale Zivotinje :: Golubovi :: Ukrasni Golubovi-
Skoči na: