Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mađarski džinovski golub

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptySub Apr 07, 2012 10:41 am

za koji dan dobija ženku...a kod mene 4 prstenovana i još 3 za koji dan, nije loše po meni Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptySub Apr 07, 2012 6:59 pm

ma nije loše uopšte,jesu to "mađari" mladi u tolikom broju ili ima i brinera i ostalih????
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyNed Apr 08, 2012 5:51 pm

da za mađare pričam, dok brnaca imam 3+1 za sad, ma oni su mi sigurica sad kad krenu neću znati šta ću sa njima Very Happy ..a i mađari idu polako, ima 2-3 para koji mi još stoje (nikjad da snesu malde ženke), ali vala će i one krenuti, kažem u proseku od svakog para da bude 2.3 mlada meni dosta Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyUto Apr 10, 2012 7:31 pm

proradiće i oni,kakva ti je situacija sa galebićima legu li se oni,ti si mi interesantan jer imaš dosta rasa a ne ko ja i Stevan Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyUto Apr 10, 2012 11:22 pm

interesantan sam ja i sam sebi ponekad, pa se pitam što Question Laughing Laughing ..kinezi imaju jaja, a iskren da budem ni ne gledam ih, imaju svoju rupu pa nek ase legu do mile volje ako su u stanju Smile
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyPon Maj 21, 2012 11:31 am

2 obećavajuća belca

Mađarski džinovski golub - Page 10 Slika2408


Mađarski džinovski golub - Page 10 Slika2410


Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyPon Maj 21, 2012 8:00 pm

na zadnjoj slici posebno dobar,po meni.šta je sa glavatim ima li šta od njega????
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyPon Maj 21, 2012 8:03 pm

ee glavati je danas svečano pušten sa svojom prvom devojkom i sad uči da gazi, jako je smešan, ali što je najbitnije uporan je izuzetno, tako da verujem u njega Smile
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyPon Maj 21, 2012 8:05 pm

valjda će da "ovjeri" nešto do kraja sezone,i ovi moji obrnutokrilni su smiješni kad se gaze,do bola,ali dzaba im,moraće se strpiti do godine.
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyPon Maj 21, 2012 11:00 pm

pa što ih stopiraš, ja da vidimo ko će pre, moj glavonja ili tvoji obrnutokrilci Wink
Nazad na vrh Ići dole
šone
Redovni Clan
Redovni Clan



Broj poruka : 621
Datum upisa : 25.03.2011

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyUto Maj 22, 2012 7:39 pm

pa bazirao sam se ove godine samo na Norviče tako da su mi dadilje zauzete,hoću još nešto da uhvatim od norviča i završavam sezonu za ovu godinu,a oni su mi snijeli več jedno jaje ali su ga polupali...
Nazad na vrh Ići dole
berk zli blizanac
Redovni Clan
Redovni Clan
berk zli blizanac


Broj poruka : 381
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 39
Lokacija : Novo Miloševo, Banat

Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 EmptyUto Maj 22, 2012 7:49 pm

pa ostavi čoveče neka probaju oni sami da se legu, bar će im to biti iskustvo za narednu sezonu ako ništa drugo, ovi moji su odlični roditelji Smile ..inače glavonja je ubo danas Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mađarski džinovski golub   Mađarski džinovski golub - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mađarski džinovski golub
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostale Zivotinje :: Golubovi :: Ukrasni Golubovi-
Skoči na: